MENÜ

Cardisiography (CSG)


CSG, kalbin yaygın hastalıklarını olabildiğince çabuk tespit edebilmek için geliştirilen yeni yöntemdir. CSG, hastalarda kalp dolaşım bozukluklarının varlığını çok güvenilir bir şekilde saptayabilir. Bu, doktorlara hastalara kesin bilgileri kolay, hızlı ve invaziv olmayan bir şekilde sağlama ve ardından uygun tedavi planlarını derhal uygulama fırsatı verir. Erken teşhis, kalp krizi, ani kardiyak ölüm ve/veya ventriküler fibrilasyon gibi ciddi sonuçların önlenmesine yardımcı olabilir.

CSG, kalp hastalıklarını hızlı, kesin ve invazif olmayan bir şekilde tespit edebilmek veya ekarte edebilmek için pratisyen hekimler ve kardiyologlar tarafından kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Yapay zeka kullanımı sayesinde CSG, mevcut tıbbi standartları aşmaktadır. Stres EKG'sinden önemli ölçüde daha yüksek olan CSG'nin duyarlılık oranı (>%90), doğru tedavi yolunun erken seçilmesine izin verir.
CSG için Efor Gerekmez
Hasta dinlenme halindeyken yapılır.
Hızlı Sonuç
Sinyal kaydı ve rapor 4 dakika içinde sonuçlanır.
Sigortanız Karşılar
Türkiye'deki birçok sağlık sigortası şirketi tarafından kabul edilmektedir
Kesin Sonuç
Duyarlılık > %90 (stres EKG'si ile karşılaştırıldığında %45-50).
Almanya'da Geliştirildi
Küresel olarak hayat kurtarmak için Avrupa'da geliştirildi.
Araştırmalar İle Kanıtlanmıştır
Çok sayıda bilimsel araştırma tarafından desteklenmektedir.

Cardisiography Size Neler Sunar


Detaylı Bilgi Verir
Bir CSG raporu, anestezi öncesi olduğu kadar nefes darlığı, yorgunluk veya sırt ağrısı gibi tanımlanamayan semptomlar durumunda hastanın kalp sağlığının netleştirilmesini sağlayacaktır.

Önlem Alır
CSG, düzenli tıbbi kontrollerde, örneğin yıllık ziyaretlerde, spor karşılaşmalarından veya uzun yolculuklardan önce ve hatta COVID-19 enfeksiyonundan sonra kullanıldığında doktorların ve hastaların önleyici tedbirler almasına yardımcı olur.

Doğrular
Şüpheli yapısal kalp hastalığı, aritmi veya Kalp yetmezliği/iskemi vakalarında, CSG kalp hastalığının doğrulanmasına veya ekarte edilmesine yardımcı olur.

Müşterilerimizden Dinleyin

Daniel Harbs, Dr.
Daniel Harbs, Dr.
Genel Tıp Uzmanı, Hamburg, Almanya “Bir hasta daha aktif bir yaşam tarzına dönmek istediğini belirterek rutin muayene için bana geldi. Erken uyarı sayesinde hızlı ve etkili bir şekilde tedavisi planlandı.”
Klaus Remde, Dr.
Klaus Remde, Dr.
Dahiliye Uzmanı, Kardiyoloji ve Pnömoloji, Heidelberg, Almanya “Kalp hastalıklarını hızlı bir şekilde ekarte edebilmek ve ardından hastalarıma bu konuda güvence verebilmek, muayenehanemde Kardiyografi önermem için iki önemli nedendi. Sonuçların ne kadar kesin olduğuna her zaman şaşırmışımdır.”
Henning Steen, Dr.
Henning Steen, Dr.
Dahiliye ve Kardiyoloji Uzmanı, Hamburg, Almanya "Yapay zeka ve modern algoritmalar biz doktorların gelecekte teşhis koymasına yardımcı olmaya devam edecek. Cardisiography bence iyi bir örnek. Bana hastayı kalp krizi veya kalp yetmezliği riski açısından güvenli ve etkili bir şekilde değerlendirme fırsatı veriyor."

Cardisiography


Abone Olun

İletişim

Detaylı Bilgi Almak ve Bizlere Ulaşmak İçin
Adres
Esenevler Mah. 373. Sk. No:3/5
Atakum / SAMSUN
E-Posta
info@mubamedikal.com
info@mubamedikal.com